bootstrap website templates

Макуха мелена з додаванням конопель 0,5 кг.
Подрібнена макуха соняшнику з додаванням смажених і перемелених насіння конопель. Дана суміш використовується для прикорму риби на місці лову. Можна застосовувати як самостійно (замісивши з водою), так і для посилення працездатності інших підгодовувань ТМ «Бомба» (з розрахунку 1 упаковка макухи меленої на 1-2 кг прикормки). Має хорошу в'язкість.

Макуха мелена з додаванням кукурудзи 0,5 кг.
Подрібнена макуха соняшнику з додаванням меленої кукурудзи. Дана суміш використовується для прикорму риби на місці лову. Можна застосовувати як самостійно (замісивши з водою), так і для посилення працездатності інших підгодовувань ТМ «Бомба» (з розрахунку 1 упаковка макухи меленої на 1-2 кг прикормки). Має хорошу в'язкість.

Макуха мелена з додаванням гороху 0,5 кг.
Измельченная макуха подсолнуха с добавлением молотого гороха. Данная смесь используется для прикорма рыбы на месте ловли. Можно применять как самостоятельно (замесив с водой), так и для усиления работоспособности других прикормок ТМ «Бомба» (с расчета 1 упаковка макухи молотой на 1-2 кг прикормки). Имеет хорошую вязкость.

Среднефракціонная підгодовування c часником жовтуватого кольору, яскраво вираженого аромату, який надає гостроту при уловлюванні запаху рибою, і тим самим змушуючи її реагувати на підгодовування належним чином.
При ловлі на «Фідер», для підвищення в'язкості, можна додавати ароматичну уклейку ТМ «Бомба» (з розрахунку 1 упаковка на 1 кг суміші). Максимально підвищує ефективність додавання меленої макухи ТМ «Бомба» (до 30% обсягу).

Контакти

Email:
info@bomba-bum.com         

Телефон:

+38 066-904-46-76
+38 063-314-21-39