free site templates

Бюджетная серія

Своїм асортиментом розрахована на найвишуканіший смак рибалки. Збалансований склад і середньо-дрібний помел дає можливість застосовувати підгодовування на будь-яких типах водойм, як у стоячій воді, так і на течіях. В останньому випадку, при необхідності, додати до суміші глину, пісок і т. П. (До 30% обсягу). Підвищує ефективність дії додавання мотиля, опариша, рубаних черв'яків. Підгодовування також можна успішно застосовувати з годівницею.

Універсальна підгодовування природного кольору з приємним ванільно-шоколадним ароматом і невеликою кількістю кориці робить цю підгодовування підходящої для будь-якої мирної риби.
Багато рибалок дуже частина вважають за краще готувати прикормку власноруч, так ось саме ця суміш ідеально підходить як основа для рибної кулінарії.
При ловлі на «Фідер», для підвищення в'язкості, можна додавати ароматичну уклейку ТМ «Бомба» (з розрахунку 1 упаковка на 1 кг суміші). Максимально підвищує ефективність додавання меленої макухи ТМ «Бомба» (до 30% обсягу).

Среднефракціонная підгодовування c часником жовтуватого кольору, яскраво вираженого аромату, який надає гостроту при уловлюванні запаху рибою, і тим самим змушуючи її реагувати на підгодовування належним чином.
При ловлі на «Фідер», для підвищення в'язкості, можна додавати ароматичну уклейку ТМ «Бомба» (з розрахунку 1 упаковка на 1 кг суміші). Максимально підвищує ефективність додавання меленої макухи ТМ «Бомба» (до 30% обсягу).

Среднефракціонная підгодовування на карася жовтуватого кольору з комбінацією специфічних ароматів відмінно зарекомендувала себе в парі з наживками опариша і червоного хробака.
При ловлі на «Фідер», для підвищення в'язкості, можна додавати ароматичну уклейку ТМ «Бомба» (з розрахунку 1 упаковка на 1 кг суміші). Максимально підвищує ефективність додавання меленої макухи ТМ «Бомба» (до 30% обсягу).

Прикормка для коропа з червоним відтінком і асортиментом ароматів таких як «Аніс», «Полуниця», «Тутті-Фрутті», «Какао-ваніль» призначена для залучення і утримання на місці лову сімейства коропових.
Спеціально запропонована лінійка ароматів і їх комбінацій дає можливість рибалці своїми руками оббирати найбільш підходящу підгодовування на його думку.
При ловлі на «Фідер», для підвищення в'язкості, можна додавати ароматичну уклейку ТМ «Бомба» (з розрахунку 1 упаковка на 1 кг суміші). Максимально підвищує ефективність додавання меленої макухи ТМ «Бомба» (до 30% обсягу), а також не завадить консервована кукурудза, розпарений горох.

Всесезонна дрібно- та середньо-фракційна підгодовування для плотви з темним кольором дає можливість успішно застосовувати її не тільки влітку, а й холодний осінньо-весняний період. Також можна використовувати цю підгодовування взимку для плотви Максимально підвищує ефективність додавання меленої макухи ТМ «Бомба» (до 30% обсягу).

Прикормка має кілька підібраних ароматів з додаванням натуральних мелених коріандру і кориці, розроблена спеціально для лову Леща.Также можна використовувати цю підгодовування взимку для ляща. Максимально підвищує ефективність додавання меленої макухи ТМ «Бомба» (до 30% обсягу).

Збалансована суміш інгредієнтів, які мають зв'язуючі речовини, спеціально розробляються для лову на снасті типу «фідер», а також всіх видів годівниць. Відмінно тримається в пружині, має підвищену в'язкість і помірно вимиваються на протязі. Висока в'язкість прикормки для фідера дає можливість тривалого збереження прикормки в пружині.

Середньокрупний-фракційна утяжеленная підгодовування для річки темно-сірого кольору з вмістом склеюючих компонентів, призначена для лову усій мирній риби на річкових водоймах.

Товстолоб (Амур) «+ Техно-планктон» 1кг.
Унікальна спеціально розроблена суміш на основі пилеобразующих компонентів з додаванням техно-планктону і містить медоносних різно трав'яну масу призначена для лову товстолоба. Прикормка утворює по всій вертикалі водойми «стовп каламуті», яким харчується товстолоб і тим самим привертає і утримує його на місці лову.
Важливо !!! Прикормка не повинна бути перезволожена.

Товстолоб (Амур) «+ Гейзер» 1кг.
Унікальна спеціально розроблена суміш на основі пилеобразующих компонентів для товстолоба має ефект «гейзера», тобто занедбані кулі прикормки з часом піднімаються і опускаються по вертикалі водойми, поступово розпадаючись і утворює «стовп каламуті», яка і залучає рибу.
Важливо !!! Прикормка не повинна бути перезволожений.

Для хлодной воды "Зима" 0,7 кг.
Мелкий помол, солоноватый вкус, спецыальный не сладкий аромат - всё то, что нужно для прикорма в зимней рыбалке.
Используется на всех типах водоёмов как наоткрытой воде так и для подлёдной ловли.

Спеціальна суміш на основі пилеобразующих і спливаючих компонентів для товстолоба має ефект «гейзера», тобто занедбані кулі прикормки з часом піднімаються і опускаються по вертикалі водойми, поступово розпадаючись і утворює «стовп каламуті», яка і залучає рибу. Ця суміш використовується як самостійно, так і як добавка в складі інших підгодовувань, для збільшення ефективності роботи.

Контакти

Email:
info@bomba-bum.com         

Телефон:

+38 066-904-46-76
+38 063-314-21-39